Aktuelles

Konkurs

Uwaga, zapraszamy wszystkich aquascaperów do udziału w konkursie na najlepszą aranżację wnętrza akwarium, który odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia podczas Warsaw Animals Days w Nadarzynie!

Konkurs jest organizowany w 3 kategoriach:
1. Akwarium słodkowodne
2. Akwarium morskie
3. Nano akwarium

Weiterlesen...

Targi INTERZOO 2016

Targi INTERZOO 2016 już za nami! AQUAEL uczestniczy w nich nieprzerwanie od lat 90. ubiegłego stulecia. Tegoroczna edycja była jednak rekordowa zarówno pod względem ilości wystawców (1818) jak i zwiedzających (ponad 39 000). Wyjątkowe było również stoisko AQUAEL zlokalizowane w prestiżowej hali nr 1. Na ponad 120 m kw. zaprezentowaliśmy liczne nowości, zarówno te już dostępne w sprzedaży, jak i takie, które pojawią się w sklepach zoologicznych w najbliższych miesiącach.

Weiterlesen...

Piknik z Aquael

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność wspólnie spędzić wiosenne popołudnie na Pikniku organizowanym przez AQUAEL. Z tej okazji zaplanowano szereg atrakcji, z których korzystali nie tylko najmłodsi.

Weiterlesen...

AQUAEL na Zoomark 2015

Zoomark International is the top trade event in the pet supplies industry in the odd years in Europe, an excellent chance to grow with the market, boost business, exchange information, compare, transfer know-how, upgrade and broaden professional knowledge. Aquael Company will show the latest products.

Weiterlesen...

Copyright © 2018 Aquael