JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Na czym polega akcja?

Naszą misją jest aktywne przyczynianie się do propagowania i rozwoju polskiej akwarystyki.
Pragniemy krzewić pasję do akwarystyki wśród najmłodszych osób. Posiadanie akwarium ma bardzo dobry wpływ na rozwój młodego człowieka. Dlatego postanowiliśmy kontynuować akcję, dzięki której szkoły podstawowe, przedszkola i domy dziecka będą miały okazję otrzymać od nas zestaw akwariowy, dzięki któremu urozmaicą swoje zajęcia lekcyjne. Uczniowie mają dzięki temu szansę na poszerzenie wiedzy z zakresu biologii, geografii, fizyki czy nawet matematyki.

Akwarium za jeden uśmiech to akcja polegająca na nieodpłatnym przekazywaniu kompletnie wyposażonych zbiorników akwariowych do szkół, przedszkoli i domów dziecka. Jej pierwsza edycja zakończyła się przekazaniem niemal 40 zestawów akwariowych i spotkała się z głośnym odezwem zarówno środowisk akawrystycznych, jak i oświatowych.

Dlaczego warto wziąć udział?

NAUCZYCIELU!

Akwarium daje niezliczone możliwości urozmaicenia lekcji przyrody, geografii, biologii, fizyki czy chemii. Pozwala na praktyczne przekazanie uczniom zasad funkcjonowania fauny i flory. Wyjaśnia mechanikę działania akwarium oraz pozwala podopiecznym zdobywać nowe umiejętności. Może będzie to idealny moment na stworzenie kółka akwarystycznego? Jesteśmy przekonani, że wspólna opieka nad akwarium i obserwacja Waszego podwodnego świata przyniesie wiele radości wszystkim Pracownikom i Podopiecznym Państwa Placówki!

RODZICU!

Akwarium ma bardzo dobry wpływ na rozwój młodego człowieka. Poszerza jego zainteresowania, rozwija różne obszary wiedzy. Posiadanie własnego zwierzątka dodatkowo uczy odpowiedzialności i empatii. Akwarium jest jednocześnie niewymagające tak wielkiej uwagi jak inne zwierzęta.

ZGŁOŚ SWOJĄ PLACÓWKĘ JUŻ TERAZ!


AKWARYSTO!
Kochasz akwarystykę i chcesz dzielić się swoją pasją z innymi? Również uważasz, że należy propagować akwarystykę wśród najmłodszych?
Dołącz do naszej akcji i pomóż w przeprowadzeniu lekcji w szkole, przedszkolu lub w domu dziecka. Wspólnie możemy urządzić akwarium dla dzieci!
Skontaktuj się z nami!

Jak wysłać zgłoszenie?

Aby wziąć udział w akcji należy przesłać krótkie zgłoszenie na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. w tytule wpisując „Akwarium za jeden uśmiech – zgłoszenie”.

Dodatkowo w treści maila należy wpisać:
- sugerowaną wielkość akwarium
- dane kontaktowe placówki i nazwisko opiekuna
- podstawowe informacje o placówce
- krótkie uzasadnienie zgłoszenia.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy te, które zaprosimy do udziału w akcji.

Zadaniem zaproszonych placówek będzie przygotowanie przez dzieci wspólnej pracy, wykonanej w dowolnej technice pt. „Moje wymarzone akwarium”. Zwycięska placówka otrzyma od firmy AQUAEL akwarium wraz z pełnym wyposażeniem. Dodatkowo w danej szkole zorganizowana zostanie 45 minutowa lekcja przeprowadzona przez profesjonalnego akwarystę.

 


ZOBACZ SZKOŁY, KTÓRE MAJĄ JUŻ AKWARIUM

Przedszkole ABC w Piasecznie

Kolejna udana akcja Akwarium za jeden uśmiech! Świetnie zaaranżowane akwarium pojawiło się tym razem w Przedszkolu ABC w Piasecznie.
Nietypowa lekcja przeprowadzona przez profesjonalnego akwarystę pozwoliła na poszerzenie wiedzy dzieci. Zaangażowanie kolejny raz przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wspólnie stworzyliśmy dzieciom możliwość niemal samodzielnego założenia akwarium. Każde z nich chętnie pomagało w stworzeniu aranżacji, bawiąc się przy tym doskonale.
na poszerzenie wiedzy oraz propagowanie wśród dzieci nowych zainteresowań.

Dziękujemy firmie Akwarium Dekoracyjne za przeprowadzenie lekcji oraz aranżację akwarium dla dzieci!
Dziękujemy serdecznie za udział w naszej akcji Akwarium za jeden uśmiech i już teraz zapraszamy kolejne placówki!Akademia Przedszkolaka w Gdańsku

Kolejna udana akcja Akwarium za jeden uśmiech. Tym razem akwarium wraz z kompletnym wyposażeniem otrzymały dzieci z Oruńskiej Akademii Przedszkolaka w Gdańsku.

Dzieci miały okazję wzięcia udziału w ciekawej lekcji przeprowadzonej przez profesjonalnego akwarystę, który chętnie dzieli się swoją pasją z innymi. Wspólnie stworzyliśmy dzieciom możliwość niemal samodzielnego zaaranżowania akwarium. Okazało się, że dla wielu z nich zakładanie akwarium było czymś zupełnie nowym.
Zaangażowanie dzieci i zainteresowanie lekcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Już pierwszego dnia udało się zauważyć kilku przyszłych akwarystów.

Dziękujemy serdecznie za udział w naszej akcji Akwarium za jeden uśmiech i już teraz zapraszamy kolejne placówki!

Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi

Zestaw akwariowy, który dotarł do Szkoły Podstawowej nr 34 w Łodzi na początku 2013 roku, nadal urozmaica lekcje jednocześnie dając dzieciom dużo radości!
Wychowawcę klasy IIIa akwarystyka pasjonowała od zawsze. Dzięki temu akwarium w szkole wygląda świetnie. Rybki czują się w nim niesamowicie, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że zamieszkujące akwarium skalary zaczęły składać ikrę. Bardzo doceniamy starania, aby akwarium przynosiło dużo radości, dlatego właśnie przekazaliśmy dzieciom dodatkowy zbiornik do odławiania małych rybek!

Dzięki akwarium od Aquael dzieci codziennie mają styczność z akwarystyką. Zbiornik bardzo często pomaga w przeprowadzaniu zajęć, dzięki niemu zjawiska zachodzące w środowisku wodnym są praktycznie zauważalne. Dzieci mają możliwość regularnego mierzenia parametrów wody oraz temperatury. Ich zadaniem jest również regularne karmienie rybek.

Dziękujemy serdecznie za udział w naszej akcji!


 

Copyright © 2018 Aquael