Nasze marki

PET INN

 

Dowiedz się więcej: www.petinn.pl

 

PET INN to marka z wieloletnią tradycją, która została stworzona we Włoszech przez firmę Feberplast. Od początku 2011 roku należy do firmy AQUA SZUT i grupy AQUAEL.

PET INN to niezawodne produkty dla wszystkich pupili: psów, kotów, gryzoni, królików, ptaków, ryb i żółwi wodnych.

Produkty PET INN cechuje wysoka jakość wykonania i nowoczesny włoski design, który powstał przy współpracy z projektantami z Uniwersytetu w Udine.

TRANSPORTERY
Oferowane przez PET INN transportery dla małych psów i kotów pozwalają na bezpieczne dotarcie do weterynarza, wygodną podroż samochodem czy przelot samolotem (IATA), a nawet transport zwierzaka na rowerze.

TOALETY I KUWETY DLA KOTÓW
Toalety i kuwety PET INN dla kota wykonane z wysokiej jakości, nietoksycznego tworzywa. Wszystkie toalety i kuwety dostępne są w modnej i bogatej kolorystyce.

MISECZKI
Miski marki PET INN wykonano z najwyższej jakości nietoksycznego plastiku. PET INN oferuje też miseczki jednostronnie ścięte, co ułatwia małym zwierzakom jedzenie. W komplecie są stopki antypoślizgowe, które zapobiegają ślizganiu się miski po podłodze. Miski PET INN dostępne są w modelach pojedynczych i podwójnych w bogatej palecie modnych barw. PET INN oferuje też eleganckie miski melaminowe.

LEGOWISKA
Legowiska MORFEO są wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Dostępne są w pięciu rozmiarach i czterech kolorach. Do legowiska MORFEO można dokupić wygodny dwustronny materac lub elegancką narzutę.

KLATKI
PET INN oferuje bardzo szeroki asortyment klatek dla małych… i… średnich ssaków oraz ptaków. Doskonały włoski design i perfekcyjne wykonanie sprawia, ze klatki jest praktyczne i bardzo estetyczne. Wyposażenie klatek sprawia, że mali podopieczni nigdy się w nich nie nudzą, a innowacyjne rozwiązania ułatwiają opiekę nad małymi zwierzakami i ptakami.

Copyright © 2018 Aquael