Nasze marki

AQUAEL ACTI

Dowiedz się więcej: AQUAEL ACTIPokarmy linii ACTI, które są przeznaczone dla ryb i innych zwierząt akwariowych, produkowane przez AQUAEL, dostępne są na rynku od 2005 r. i od tamtej pory stale rośnie grono ich zwolenników.


Wyłącznie naturalne, starannie selekcjonowane składniki, dokładnie przemyślany, opracowany przez profesjonalistów skład, rygorystyczne procedury produkcyjne, które gwarantują czystość wody i bezpieczeństwo stosowania oraz wyjątkowy smak – sprawiły, że przypadły do gustu milionom ryb zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Pokarmy z serii AQUAEL ACTI, dzięki modernizacji procesu produkcyjnego oraz wprowadzeniu unikalnej formuły VITAL POWER, zapewni zdrowie oraz doskonałą kondycję rybom i innym mieszkańcom akwarium.

Aby zapewnić rybom akwariowym zdrowie i witalność  należy zagwarantować im dietę , która w 100% pokrywa ich wszystkie potrzeby żywieniowe. Nie jest to wcale takie proste, ponieważ potrzeby te są bardzo różnorodne, złożone i wciąż dowiadujemy się o nich czegoś nowego.

Copyright © 2018 Aquael