Aktualności

Konkurs

Uwaga, zapraszamy wszystkich aquascaperów do udziału w konkursie na najlepszą aranżację wnętrza akwarium, który odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia podczas Warsaw Animals Days w Nadarzynie!

Konkurs jest organizowany w 3 kategoriach:
1. Akwarium słodkowodne
2. Akwarium morskie
3. Nano akwarium

Czytaj więcej...

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne pracowników AQUAEL

10 lutego 2017 r. w Centrum Falenty w Raszynie odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne pracowników AQUAEL. W wydarzeniu wzięło udział ponad 130 pracowników firmy - z centrali AQUAEL w Warszawie, ajenci ze sklepów AQUAEL ZOO, handlowcy z całej Polski oraz goście z zakładu produkcyjnego AQUAEL w Suwałkach. W części oficjalnej nagrodzeni zostali najlepsi pracownicy 2016 roku. Były też konkursy, quiz wiedzy o firmie oraz zabawa. :) Nagrodzonym pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Targi INTERZOO 2016

Targi INTERZOO 2016 już za nami! AQUAEL uczestniczy w nich nieprzerwanie od lat 90. ubiegłego stulecia. Tegoroczna edycja była jednak rekordowa zarówno pod względem ilości wystawców (1818) jak i zwiedzających (ponad 39 000). Wyjątkowe było również stoisko AQUAEL zlokalizowane w prestiżowej hali nr 1. Na ponad 120 m kw. zaprezentowaliśmy liczne nowości, zarówno te już dostępne w sprzedaży, jak i takie, które pojawią się w sklepach zoologicznych w najbliższych miesiącach.

Czytaj więcej...

Piknik z Aquael

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność wspólnie spędzić wiosenne popołudnie na Pikniku organizowanym przez AQUAEL. Z tej okazji zaplanowano szereg atrakcji, z których korzystali nie tylko najmłodsi.

Czytaj więcej...

AQUAEL na Zoomark 2015

Targi ZOOMARK przyciągają każdego roku ponad 600 profesjonalnych wystawców oraz nabywców pochodzących ze wszystkich stron świata, stwarzając tym samym międzynarodowemu biznesowi zoologicznemu możliwość rozwoju. Firma Aquael zaprezentuje swoje najnowsze produkty.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Aquael