Pomoc techniczna

Sklepy firmowe

KOCHAMY ZWIERZĘTA

Sklepy AQUAEL ZOO to sieć profesjonalnych placówek z personelem, dla którego hasło „Kochamy zwierzęta" nie jest tylko pustym słowami. Misją sklepów AQUAELZOO jest pomoc każdemu miłośnikowi zwierząt w doborze rozwiązań optymalnych dla jego pupila.

W ofercie sklepów AQUAELZOO można znaleźć produkty marek: AQUAEL i AQUA SZUT - akwarystyka, COMFY - pełna gama produktów dla psów i kotów, PET INN - produkty niezbędne do hodowli małych ssaków i ptaków oraz COMFY APPETIT - naturalna karma mięsna i przysmaki dla psów.

Współpracujemy też z tak znanymi markami zoologicznymi jak: DIBAC, ROYAL CANIN, PURINA, CAT'S BEST, CHIPSI, HILLS, DIBAQ, BRIT, ACANA, BOSCH, TROPICAL, HIKARI, AQUAART, SERA, TRIXIE, VITAPOL, NESTOR, VITAKRAFT, VERSELLE LAGA, HERBAL PETS, DINGO, KONG, TETRA, ZOLUX, JBL, JUWEL, EMPETS, WD IMPEX czy SUPER BENEK. Wśród ponad 20 tysięcy wyrobów nawet najbardziej wymagający Klient sklepu AQUAELZOO znajdzie wszystko, co pozwoli jeszcze lepiej troszczyć się o psy, koty, ptaki, króliki, gryzonie oraz gady jak również rybki.

W sklepach AQUAELZOO można kupić również ptaki, małe ssaki, gady oraz niektóre zwierzęta egzotyczne. Wszystkie zwierzęta oferowane w naszych placówkach mają zapewnione optymalne warunki i znajdują się pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Sklepy AQUAELZOO zapewniają wyjątkowo bogatą ofertę dla akwarystów. W ofercie można znaleźć profesjonalny sprzęt akwarystyczny oraz rośliny akwariowe, ryby i inne zwierzęta wodne.

DOBRA ADOPCJA
Myślimy także o tych zwierzętach, które ciągle czekają na swój dom. Aktywnie wspieramy i promujemy ideę adopcji zwierząt. W wybranych sklepach AQUAELZOO są prowadzone akcje adopcyjne psów i kotów, we współpracy z lokalnymi schroniskami dla zwierząt.

AQUAELZOO od początku powstania akcji „Dobra Adopcja" aktywnie wspiera magazyn „Cztery Łapy" w promowaniu tej inicjatywy.

POKAZY I AKCJE
W sklepach AQUAELZOO regularnie organizujemy pokazy właściwej pielęgnacji i staramy się zarażać odpowiedzialną miłością do zwierząt, zwłaszcza naszych najmłodszych Klientów. Od 2012 rozwijamy akcję adresowaną do szkół, przedszkoli i innych placówek wychowawczo-oświatowych „Akwarium za jeden uśmiech". Dzięki akcji „Akwarium za jeden uśmiech" wiele przedszkoli, szkół czy domów dziecka otrzymało zestawy akwariowe. W wielu placówkach odbywają się pokazy zakładania akwarium.

AQUAELZOO organizuje konkursy dla dzieci, które mają na celu nie tylko rozwijanie zainteresowania światem zwierząt, ale przede wszystkim edukację w zakresie odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami oraz prawidłowej ich pielęgnacji.

W CAŁYM KRAJU
Sieć AQUAELZOO to obecnie ponad 20 profesjonalnych, pełno profilowych sklepów zoologicznych w kluczowych miastach Polski, o łącznej powierzchni handlowej ponad 5000 m kw. Już wkrótce planujemy otwarcie kolejnych placówek.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów AQUAELZOO, gdzie stale dzielimy się największą pasją – miłością do zwierząt.

Więcej na www.aquaelzoo.pl

Copyright © 2018 Aquael